Banzaj.pl   »   Różności   »   Nie odwracaj się plecami do wielkich, dzikich kotów

Różności

rss

Nie odwracaj się plecami do wielkich, dzikich kotów

2014.03.19//  J. Kruczek
Wielkie dzikie koty są piękne i zabójcze. Co zrobić jeżeli kiedyś spotkamy na swojej drodze tygrysa, lwa czy innego giganta z kociego królestwa? Oczywiście w Polsce na chodniku nie powinna nam się przytrafić taka sytuacja, ale jeżeli już będzie miała miejsce to nigdy nie odwracajcie się tyłem.
W sieci zadebiutował ciekawy film ukazujący, jak wielkie koty reagują na ludzi. A dokładniej co robią gdy tylko odwrócimy się tyłem. Wielkie koty są myśliwymi i opracowały do perfekcji techniki łowieckie. Ich instynkt nakazuje im zaatakować zwierzynę, która ich nie spostrzeże. W ten sposób gdy tylko mężczyzna widoczny na filmie odwraca się tyłem następuje atak.
Wielkie koty Wielkie koty...
Wielkie koty ...są urodzonymi zabójcami...
Wielkie koty ...co widać na filmie

Eksperyment został przeprowadzony w rezerwacie wielkich kotów, więc każdy z zabójców znajdował się za kratami. Mimo to gdy tylko pracownik zoo odwracał się te ruszały do ataku. I tu prawdziwa niespodzianka. W momencie odwrócenia się w stroną atakującego kota ten natychmiast zaprzestawał działania. Reakcje zwierząt są fascynujące i pokazują złożoną naturę wielkich kotów. Na filmie widać, że wszystkie gatunki reagują podobnie. Wielkie koty to cisi zabójcy, a nie wojownicy chcący otwartego starcia.
Wielkie koty
Wielkie koty
Wielkie koty

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nie odwracaj się plecami do wielkich, dzikich kotów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Nie odwracaj się plecami do wielkich, dzikich kotów