Banzaj.pl   »   Różności   »   Niebezpieczne lądowanie przy silnym wietrze w Pradze

Różności

rss

Niebezpieczne lądowanie przy silnym wietrze w Pradze

2016.10.09//  J. Kruczek
Temat lądowania przy ciężkich warunkach atmosferycznych był poruszany wielokrotnie. Mimo to każde takie przyziemienie w niesprzyjających warunkach jest niesamowitym widokiem.

W mijającym tygodniu na lotnisku w Pradze miało miejsce właśnie takie niebezpieczne przyziemienie. Boeing 737-430 linii lotniczych Air Horizont wykonywał manewr lądowania gdy tuż nad pasem dmuchnął bardzo silny wiatr. Na filmie widzimy, jak podczas podejścia maszyna straciła pozycję i niemal zaryła o pas skrzydłami.
Lądowanie w Pradze
Lądowanie w Pradze Lądowanie w Pradze
Lądowanie w Pradze

Piloci na szczęście dobrze wywiązali się ze swojej pracy i wyprowadzili maszynę podrywając ją w powietrze. Pasażerowie i załoga przeżyli chwile grozy. Musiało nimi mocno zatrząsnąć, ale na szczęście przy drugim podejściu obyło się już bez problemów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Niebezpieczne lądowanie przy silnym wietrze w Pradze

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Niebezpieczne lądowanie przy silnym wietrze w Pradze