Banzaj.pl   »   Różności   »   Nieudane wyburzanie mostu na Broadway'u

Różności

rss

Nieudane wyburzanie mostu na Broadway'u

2016.10.13//  J. Kruczek
Wyburzanie budowli z pomocą ładunków pirotechnicznych jest prawdziwą sztuką. Takie manewry stały się też bardzo atrakcyjnym widowiskiem dla ludzi, którzy tłumnie zbierają się na miejscu każdego takiego wyburzania.

Niestety czasami przy takiej operacji coś może nie pójść tak jak należy. Najczęściej wtedy budynki walą się w złym kierunku, albo rozlatują się bardziej niż tego oczekiwano. W tym tygodniu przeprowadzano rozbiórkę jednego z mostów na Broadway'u. I tu także zaliczono poważną wpadkę.
Nieudane wyburzanie
Nieudane wyburzanie Nieudane wyburzanie
Nieudane wyburzanie

Jednak pirotechnicy nie zrzucili mostu w złe miejsce. Zamiast tego po efektownej eksplozji nic się nie stało. Ktoś popełnił błąd w obliczeniach, albo doborze ładunków. A może most był wykonany lepiej niż się spodziewano. Tak czy inaczej po widowiskowej eksplozji całość dalej stała, a brawa gapiów szybko przeistoczyły się w salwę śmiechu. No cóż, zdarza się najlepszym.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nieudane wyburzanie mostu na Broadway'u

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Nieudane wyburzanie mostu na Broadway'u