Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Norwegia: Łotysz przemycał alkohol i papierosy w trumnie

Aktualności

rss

Norwegia: Łotysz przemycał alkohol i papierosy w trumnie

2013.10.01//  J. Kruczek
Norwescy celnicy zatrzymali przemytnika z Łotwy, który próbował przewieźć nielegalne towary w trumnie. Na granicy szwedzko-norweskiej uwagę celników zwrócił samochód na łotewskich tablicach. W pojeździe znaleziono zaplombowaną trumnę.

Kierowca twierdził, że przewozi ciało Norwega, który zmarł na Łotwie. Brak dokumentów potwierdzających te zeznania pchnął celników do otwarcia trumny. W jej środku znaleźli pokaźne ilości papierosów i spirytusu. Dalsze oględziny pojazdu doprowadziły do odnalezienia kolejnych pojemników ze spirytusem.
Łącznie w trumnie i samochodzie odkryto 20 tysięcy papierosów oraz 473 litry nielegalnego alkoholu. To jeden z większych przemytów udaremnionych w ostatnim czasie przez norweskich celników. Trzeba przyznać, że przemytnik wybrał dość oryginalny sposób ukrycia transportu. Teraz jego pomysłowość zostanie nagrodzona odpowiednim wyrokiem sądu. Obecnie Łotysz oczekuje na proces w areszcie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Norwegia: Łotysz przemycał alkohol i papierosy w trumnie

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Norwegia: Łotysz przemycał alkohol i papierosy w trumnie