Banzaj.pl   »   Różności   »   Odrzutowe sanie domowej roboty. Szalony sposób spędzania czasu zimą

Różności

rss

Odrzutowe sanie domowej roboty. Szalony sposób spędzania czasu zimą

2017.11.19//  J. Kruczek
Zima sie zbliża, a to oznacza, że można kreatywnie spędzać czas. Formy są różne, jak narty, snowboard, budowanie bałwanów czy jazda na saniach z odrzutowym silnikiem pulsacyjnym. Tak to ostatnie też można robić.

Na powyższym filmie możecie zobaczyć dwóch majsterkowiczów, którzy zbudowali sobie takie odrzutowe sanie. W warsztacie wykonali ramę i łyżwy, a następnie do całości podpięli wykonany przez siebie silnik odrzutowy. Jak widać zabawa jest przednia, choć zdecydowanie leży BHP.
Odrzutowe sanie
Odrzutowe sanie Odrzutowe sanie
Odrzutowe sanie

Pomijając brak pasów, które przy otwartej konstrukcji pewnie by nic nie dały, brakuje pełnych kasków. Jeżeli podejmiecie się wykonania takiej konstrukcji lepiej zadbać o strój, który przy kontakcie z czerwoną od temperatury rurą ochroni nas od poparzeń. Mimo to budowa takich sań może być niezłym sposobem na spędzenie zimowych dni.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Policja przygotowała zasadzkę na poszukiwanych przestępcówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Odrzutowe sanie domowej roboty. Szalony sposób spędzania czasu zimą

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Odrzutowe sanie domowej roboty. Szalony sposób spędzania czasu zimą