Banzaj.pl   »   Różności   »   Orgazm zwany małą śmiercią - skąd wiedzieć czy ona udaje?

Różności

rss

Orgazm zwany małą śmiercią - skąd wiedzieć czy ona udaje?

2011.12.13//  D. Kwiecień
Są dwie rzeczy na świecie, które trapią wszystkich mężczyzn. Pierwsza z nich to lokalizacja punktu „G”. Chociaż Ernst Gräfenberg opisał temat najbardziej erogennej sfery kobiety już w 1950 roku, to naukowcy do dziś spierają się czy w ogóle on istnieje. Drugą kwestią, która często spędza nam sen z powiek to orgazm kobiety (nazywany przez Francuzów „la petit morte” – czyli mała śmierć), a dokładniej rzecz biorąc – oznaki prawdziwego i udawanego orgazmu.
Jak rozpoznać udawany orgazm?

Dlaczego kobiety w ogóle udają? Jest w tym trochę naszej winy. Męska żądza rywalizacji i bycia najlepszym sprawia, że wywołujemy nacisk na kobiety, by dochodziły przy każdym zbliżeniu. Również wszelkiego rodzaju damskie pisemka robią sporo bałaganu. Jest w nich masa artykułów pod tytułem „539 rodzajów orgazmu, które może mieć każda kobieta za każdym razem, gdy uprawia seks”. Prawda, że brzmi strasznie?

Tymczasem kobiety w porównaniu z mężczyznami mają o wiele trudniej. Stres, chandra, niepokój, pośpiech (kobiety potrzebują zazwyczaj od 10 do 30 minut, by dość), brak snu czy kompleksy – to wszystko może im skutecznie przeszkodzić. Nie będziemy jednak dogłębnie omawiać kwestii moralnej udawania orgazmu. Jest to raczej nie w porządku i wcale nie poprawia jakości seksu. Mężczyzna myślący, że jego partnerka naprawdę szczytowała, będzie miał problem z tym, by stać się dla niej lepszym kochankiem. Co za tym idzie – kobieta może być skazana na wieczne udawanie.

Badania przeprowadzone przez National Survey of Sexual Health and Behaviour zakończyły się bardzo ciekawymi wynikami. Według nich 85 % mężczyzn twierdzi, że ich partnerka miała orgazm podczas ostatniego zbliżenia, a tymczasem tylko 64 % kobiet doznało tego uczucia. Mężczyźni więc albo nie potrafią rozpoznać orgazmu, albo są łatwowierni. Jest jeszcze trzecie wytłumaczenie – narcyzm. W końcu zapatrzeni w siebie samce alpha nie mogą przyjąć do swojej świadomości, że ich kobieta nie doszła…

By rozpoznać, że kobieta udaje, najpierw powinniśmy zainteresować się oznakami prawdziwego orgazmu. Chociaż każda z nich przeżywa szczytowanie na swój sposób, to można dostrzec pewne sygnały bez większego problemu. Do tego potrzebna jest jednak odrobina wiedzy. Tak naprawdę trudno udawać jest orgazm. Wynosząc jednak wiedzę z filmów porno, można stwierdzić, że szczytowanie ogranicza się tylko do krzyku. Nic bardziej mylnego! Krzyk jest po prostu najłatwiej udawać, dlatego mężczyźni tak często wpadają w pułapkę naiwności.
Jak rozpoznać udawany orgazm?

Jakie są więc podstawowe oznaki mówiące o tym, że kobieta właśnie przeżywa orgazm?
  • Skurcze pochwy oraz mięśni całego ciała
  • Zwiększenie tempa jej oddechu
  • Wzrost temperatury ciała
  • Przyspieszenie bicia serca

O ile więc krzyk, jęczenie czy szybszy oddech można udawać, to raczej ciężko wywołać wzrost temperatury czy skurcze. Zwłaszcza, że każdy z nich trwa około 8/10 sekundy. Jeśli więc odkryjecie, że Wasza partnerka udaje, zróbcie wszystko, by nigdy już nie musiała tego robić.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Orgazm zwany małą śmiercią - skąd wiedzieć czy ona udaje?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Orgazm zwany małą śmiercią - skąd wiedzieć czy ona udaje?