Banzaj.pl   »   Różności   »   Otwieracz do piwa łapiący kapsle - jak to zrobić?

Różności

rss

Otwieracz do piwa łapiący kapsle - jak to zrobić?

2017.03.18//  J. Kruczek
Wiosna puka już do naszych drzwi, a to oznacza, że lada moment zacznie się sezon na grilla i browarki. Warto się do tego przygotować. Na przykład budując sobie naścienny otwieracz do butelek, który sam łapie kapsle.

Jest to bardzo proste w wykonaniu akcesorium, które możemy powiesić w garażu, czy na belce altany. Na powyższym nagraniu możecie zobaczyć krok po kroku, jak wykonać taki gadżet. Wystarczy deseczka, którą możecie wyciąć sami bądź kupić gotową. Następnie frezujemy otwory do których spasujemy dwa magnesy. Całość kończymy przykręcając z drugiej strony metalowy otwieracz.
Tak się robi otwieracz do piwa
Tak się robi otwieracz do piwa Tak się robi otwieracz do piwa
Tak się robi otwieracz do piwa

I tak oto uzyskujemy praktyczne narzędzie pozwalające sprawnie otworzyć butelkę. Kapsle zaś same się łapią deseczki dzięki wmontowanym magnesom. W wersji widocznej na filmie autor postanowił umocować magnesem otwieracz na lodówce. Jednak możemy go na stałe przytwierdzić do każdej powierzchni. Obok fotela w salonie, w altanie czy w garażu. Wszystko zależy od potrzeb.
Tak się robi otwieracz do piwa
Tak się robi otwieracz do piwa
Tak się robi otwieracz do piwa

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Niecodzienny wypadek samolotu pasażerskiegoWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Otwieracz do piwa łapiący kapsle - jak to zrobić?

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Otwieracz do piwa łapiący kapsle - jak to zrobić?