Banzaj.pl   »   Różności   »   Pasażer nagrał moment katastrofy samolotu Convair 340 w RPA

Różności

rss

Pasażer nagrał moment katastrofy samolotu Convair 340 w RPA

2018.07.19//  J. Kruczek
Kilka dni temu w RPA doszło do katastrofy zabytkowego samolotu Convair 340. Na pokładzie samolotu znajdowało się 17 pasażerów i dwóch pilotów. Niestety dwie osoby zginęły w tym tragicznym wypadku.
Dziś do sieci trafiło nagranie wykonane przez jednego z pasażerów. Na filmie widzimy jak dochodzi do katastrofy. Autor nagrania miał dużo szczęścia i wyszedł z wypadku bez szwanku. Przy okazji nagrał unikatowy materiał, który pokazuje jak dochodzi do katastrofy. Między innymi dzięki jemu filmowi udało się ustalić, że przyczyną był pożar jednego z silników.
Katastrofa Convair 340
Katastrofa Convair 340 Katastrofa Convair 340
Katastrofa Convair 340

Na filmie możemy zobaczyć, jak lewy silnik maszyny ulega awarii i eksploduje. W efekcie samolot spada na ziemię i się roztrzaskuje. Większość pasażerów miała szczęście. Ofiar mogło być więcej na szczęście awaria nastąpiła tuż po oderwaniu się od ziemi. Dzięki temu samolot nie spadł z dużej wysokości, a pilotom udało się maksymalnie zminimalizować skutki uderzenia.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tak się pochłania banana w 1 sekundęWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pasażer nagrał moment katastrofy samolotu Convair 340 w RPA

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Pasażer nagrał moment katastrofy samolotu Convair 340 w RPA