Banzaj.pl » Różności » Pierwsza randka? Oto kilka przydatnych wskazówek

Różności

rss

Pierwsza randka? Oto kilka przydatnych wskazówek

Pierwsza randka
2010.03.27  //  I. Rupa
Pierwszej randce zawsze towarzyszy lekki stres i zdenerwowanie. Zastanawiamy się co na siebie założyć i jak się zachowywać. Najważniejsze jest to, by być sobą, ale małe dodatki w postaci kwiatów czy eleganckiego stroju, na pewno nie zaszkodzą.

Ubiór to ważny element randkowy, bo nie zawsze trzeba zakładać koszulę z krawatem. Może przecież okazać się, że nasza wybranka przyjdzie ubrana na sportowo i wtedy będzie nam niezręcznie.
Pierwsza randka... Pierwsza randka...
...bywa czasami... ...bywa czasami...
...bardzo stresująca ...bardzo stresująca

Na randce, świetnie wypadniemy, jeśli będziemy naturalni i spontaniczni. Nie warto grać sztucznego inteligenta czy nadzwyczajnego luzaka. Po prostu bądźmy sobą. Przecież, gdyby z naszego spotkania coś się rozwinęło, partnerka i tak przekona się jacy naprawdę jesteśmy. Popisy nie są więc, na miejscu. Po za tym, randki z ułożonym scenariuszem są bardzo nudne.
Należy pamiętać... Należy pamiętać...
...by być... ...by być...
...sobą w 100% ...sobą w 100%

Kolejnym ważnym punktem nadchodzącego spotkania jest kwiatek. Nie ma tu mowy o wielkim, przesadnie ozdobionym bukiecie, lecz skromnym, ale delikatnym i eleganckim kwiatku. Idealna na takie okazje jest długa róża. Kobiety uwielbiają kwiaty, będzie to miłe zaskoczenie dla naszej partnerki. Oczywiście kupowanie kwiatów na każdą randkę to już wielka przesada, ale od czasu do czasu warto o tym pamiętać.
Miejsce naszego spotkania... Miejsce naszego spotkania...
...odgrywa... ...odgrywa...
...bardzo ważną rolę ...bardzo ważną rolę

Bardzo ważne jest miejsce spotkania. To dzięki niemu wiemy w co mamy się ubrać. Strój zawsze powinien być ładny i schludny. Jeśli zakładamy koszulę, musi być ona wyprasowana, a sportowy T-shirt także nie powinien wyglądać jak „wyciągnięty krowie z gardła”. Jeśli na co dzień preferujemy swobodny ubiór, to nagłe wskoczenie w garnitur spowoduje, że będziemy wyglądać sztywno i tak też będziemy się czuli.
Trzeba być miłym... Trzeba być miłym...
...i zachowywać się... ...i zachowywać się...
...jak dżentelmen ...jak dżentelmen

  • Randka w restauracji
Na randkę do restauracji powinniśmy włożyć garnitur, ale koszula może pozostać rozpięta pod szyją. Krawat także nie jest konieczny lecz powinniśmy wcześniej zorientować się jaka jest to restauracja, by nie wyglądać nieelegancko. Jeżeli wybieramy się do pubu czy też dyskoteki włóżmy strój taki, jaki zazwyczaj ubieramy na tę okazję.
Dobrze jest... Dobrze jest...
...słuchać o czym mówi... ...słuchać o czym mówi...
...partnerka ...partnerka

  • Wspólny spacer
Spacer to świetny pomysł i nie jest on wymagający, pod względem ubioru. Należy ubrać się swobodnie. Nasza wybranka, z całą pewnością nie założy garsonki. Zazwyczaj wybieramy stroje, w których chodzimy na co dzień.

  • Spotkanie w domu
Gdy planujemy zaprosić ukochaną do siebie, wtedy ubiór nie ma większego znaczenia. Kobieta zwróci większą uwagę na to, czy mamy porządek w mieszkaniu. Ubierzmy się w dżinsy, T-shirt, ewentualnie w koszulę. Jeżeli jednak chcemy podać kolację, zabłyśnijmy. W mieszkaniu mamy zawsze ten komfort, że możemy szybko wykręcić się z niezręcznej sytuacji mówiąc: „przygotowałem wszystko, ale nie siebie”. Wtedy prosimy o 5 minut i szybko wskakujemy w odpowiedni strój.

Dotyk i kontakt wzrokowy budują potężne relacje między kobietą i mężczyzną. Jednak nie całujmy naszej kobiety co 3 sekundy w dłoń, nie starajmy się co chwilę jej dotknąć czy przytulić, bo może ona poczuć się osaczona.

Rozmawiajmy na tematy, które ona lubi. Wystarczy kilka prostych pytań, na przykład możemy zapytać czym się interesuje i rozmowa sama poprowadzi nas dalej. Nigdy nie chwalmy się swoimi osiągnięciami z innymi kobietami, nie rozmawiajmy na temat znajomych. Słuchajmy, gdy ona mówi i broń Boże nie przerywajmy. Kobiety tego bardzo nie lubią.

Jeśli zastosujemy się do powyższych wskazówek, nasza randka z pewnością zaowocuje i propozycja następnego spotkania padnie nad wyraz prędko. Ale to już nasza w tym głowa, co będzie dalej. Może zauroczenie przeistoczy się w wielką miłość? Panowie do boju!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wybuchowa pułapka na amatorów cudzych rowerów


Aby napisać komentarz lub zarejestruj.
0
Komentarze do:
Pierwsza randka? Oto kilka przydatnych wskazówek

Newsletter

Newsletter

W dziale Celebrity

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl » Różności » Pierwsza randka? Oto kilka przydatnych wskazówek