Banzaj.pl   »   Różności   »   Pierwszy pocałunek i jego sekrety

Różności

rss

Pierwszy pocałunek i jego sekrety

2010.04.07//  I. Rupa
Pierwszy pocałunek należy do momentów, które pomagają mężczyźnie zdobyć romantyczną duszę partnerki. Chociaż romantyzm stracił współcześnie swoje znaczenie, dla kobiet zawsze będzie on na pierwszym miejscu. Nawet jeśli się do tego nie przyznają.

  • Rycerz na białym koniu
„Rycerz na białym koniu” to już archaizm. Wyobrażenie kochanka jako romantycznego bohatera, a najlepiej księcia, wyszło już na szczęście z mody. Do kanonu cech idealnego faceta należą między innymi: bezpieczeństwo, opiekuńczość, męskość, siła i niezawodność. Współczesna kobieta ma zazwyczaj inne zdanie na temat wolnych związków czy antykoncepcji, niż jej babcia, jednak w tym, czego wymaga od mężczyzny jest bardzo przewidywalna.
Pierwszy pocałunek Pierwszy pocałunek...
Pierwszy pocałunek ...warto zapamiętać...
Pierwszy pocałunek ...do końca życia

  • Romantyzm
Romantyzm kojarzy się z operą mydlaną i niekończącym się cyklem argentyńskich seriali. Jednym słowem: przesycony czułymi słówkami wyciskacz łez. Wyobraźmy sobie jednak, że jesteśmy na romantycznej kolacji przy świecach ze swoją ukochaną, albo spacer nad brzegiem morza. Romantyczne będzie zatem wszystko to, co wynika z chęci sprawienia drugiej osobie radości.
Pierwszy pocałunek Warto być delikatnym...
Pierwszy pocałunek ...żeby nie stresować dodatkowo...
Pierwszy pocałunek ...swojej wybranki

Romantyczny pocałunek to taki, który następuje w odpowiedniej – romantycznej - chwili. Na ten pocałunek czekacie oboje i jest on połączeniem namiętności i wewnętrznego ciepła.

  • Tajemnica
Wszyscy jednogłośnie się zgodzimy, że pierwszy pocałunek zapada na dobre w naszą pamięć. Dzieje się tak wtedy, gdy spotykają się nasze wspólne pragnienia. Tajemniczość pierwszego pocałunku zawiera się w słodkiej obietnicy piękna. Jeszcze nie wiadomo co wydarzy się dalej, pocałunek to dopiero pierwszy wspólny krok. Od niego zależy, czy partnerzy decydują się na dalsze kroki. Pierwszy pocałunek jest trochę jak randka w ciemno, może wyjść bardzo dobrze lub tragicznie.
Pierwszy pocałunek Nie należy być nachalnym...
Pierwszy pocałunek ...i poczekać...
Pierwszy pocałunek ...na to co wydarzy się dalej

  • Ważne szczegóły
Odpowiednie miejsce to także ważna sprawa podczas pierwszego pocałunku. Odpowiednie będzie takie, w którym czujemy się swobodnie. Podstawą udanego pocałunku jest to, by kobieta nie martwiła się jego konsekwencjami.

  • Radość
Pierwszy pocałunek zawsze ma w sobie dawkę stresu, ponieważ każde ze stron denerwuje się i chce jak najlepiej wypaść przed drugą osobą. Ten stres pokazuje, że zależy nam na sobie i na kolejnym spotkaniu. Wpadka obrócona w żart w 100% rozładuje napięcie.
Ważne by pamiętać, że pocałunek to nie egzamin. Dlatego cieszmy się wspólnymi momentami zbliżenia. Kobieta zawsze chce czuć, że podoba się mężczyźnie, i że czas spędzony razem jest dla niego przyjemnością.
  • Świeżość
Świeżość pierwszego pocałunku polega na tym, że jest on czymś nowym. Jest tajemnicą, obietnicą i nieznaną dotąd zagadką. Pierwszy pocałunek nie nosi na sobie piętna codziennych kłótni, nie zna monotonii i problemów. Jest świeży i rozkoszny. Warto postarać się, by nasz wspólny pocałunek pozostał w pamięci na długo.
Pierwszy pocałunek Warto odpowiednio...
Pierwszy pocałunek ...zadbać o higienę...
Pierwszy pocałunek ...jamy ustnej

Pamiętajmy też, by odpowiednio zadbać o higienę jamy ustnej, bo nigdy nie wiadomo, gdzie i kiedy przydarzy nam się rozkoszny pocałunek.

  • Ciąg dalszy
Jeśli niedawno poznaliśmy naszą wybrankę, warto obserwować jej reakcje, zamiast wychodzić z nietaktowną propozycją pocałunku. Nie jest to może zbyt eleganckie, ale kobiety lubią przedłużać oczekiwanie na wspólną no, by sprawdzić ile mężczyzna wytrzyma i na czym mu tak naprawdę zależy.

Współcześnie, wspólna noc po pierwszej randce nie budzi już dużych kontrowersji. Może jednak przyśpieszyć to, w czym warto smakować. Wspólne początki i odkrywanie siebie jest znacznie przyjemniejsze, gdy odbywa się bez pośpiechu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pierwszy pocałunek i jego sekrety

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Pierwszy pocałunek i jego sekrety