Banzaj.pl   »   Różności   »   Pies kontra dwa wilki w lesie - niesamowite nagranie z polowania

Różności

rss

Pies kontra dwa wilki w lesie - niesamowite nagranie z polowania

2015.10.25//  J. Kruczek
Wyprawy w dzikie tereny Szwecji nie należą do bezpiecznych. W lasach oprócz spokojnych zwierząt grasują także drapieżniki, które wykorzystają każdą okazję do zdobycia pożywienia. Przekonał się o tym pewien pies myśliwski.
W sieci pojawiło się niezwykłe nagranie ukazujące psa napotykającego dwa wilki w szwedzkim lesie. Piesek zwie się Klara i pomaga od kilku lat swojemu panu w polowaniach. Myśliwy 12 października wybrał się na kolejne polowanie ze swoim psem, który zajmuje się tropieniem zwierzyny. Tym razem jednak polowanie nie poszło po ich myśli.
Pies vs. wilki
Pies vs. wilki Pies vs. wilki
Pies vs. wilki

Klara miała na sobie zamontowaną kamerę, co pozwoliło na zarejestrowanie tej niezwykłej sytuacji. Jak widzimy pies napotkał na swojej drodze dwa wilki. Te nie miały zamiaru się bliżej zapoznawać i przypuściły atak. Na przeszło dziesięciominutowym materiale widzimy, jak zwierzaki walczą między sobą. To niezwykłe nagranie pokazuje jakie zagrożenia kryją się w lasach. Szczęśliwie dzięki specjalnej uprzęży ze stalowych rurek do których między innymi przymocowano kamerę Klara przetrwała atak.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pies kontra dwa wilki w lesie - niesamowite nagranie z polowania

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Pies kontra dwa wilki w lesie - niesamowite nagranie z polowania