Banzaj.pl   »   Różności   »   Pijany kierowca ucieka przed policją po budynku lotniska

Różności

rss

Pijany kierowca ucieka przed policją po budynku lotniska

2016.12.25//  J. Kruczek
Wsiadanie po pijaku za kierownicę to naprawdę głupi pomysł. Takie zachowanie może doprowadzić do prawdziwej tragedii. Niewiele brakowało, a bohater tego filmu też doprowadziłby do tragedii, na szczęście skończyło się na szkodach, które wyrządził sam sobie.

Kierowca tego samochodu raczej długo posiedzi, a że akcja dzieje się gdzieś na wschodzie to pewnie w areszcie odpowiednio się nim zajęto za zagrożenie jakie sprowadził na ludzi i funkcjonariuszy. Pomijając powagę sytuacji możemy podziwiać dość osobliwy pościg.
Pościg na lotnisku
Pościg na lotnisku Pościg na lotnisku
Pościg na lotnisku

Kierujący Ładą według relacji najpierw przejechał przez ogrodzenie lotniska po czym ścigany przez policję wjechał do budynku portu lotniczego. Tam urządził sobie pościg z pieszymi funkcjonariuszami. Całość wygląda dość komicznie tym bardziej w akompaniamencie kultowej muzyki z Benny Hilla. Mamy wrażenie, że kierowca może być wdzięczny, że nie żyje w USA. Tam zapewne jego samochód przeszyłoby kilkadziesiąt kul.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pani młoda zamęczyła gołąbkaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pijany kierowca ucieka przed policją po budynku lotniska

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Pijany kierowca ucieka przed policją po budynku lotniska