Banzaj.pl   »   Różności   »   Płonące piramidy i tornada na festiwalu Burning Man

Różności

rss

Płonące piramidy i tornada na festiwalu Burning Man

2018.04.14//  J. Kruczek
Festiwal Burning Man co roku przyciąga tysiące osób lubiących obserwować ogień. Co roku powstają specjalne konstrukcje, które później puszcza się z dymem. A towarzyszy temu bardzo ciekawe zjawisko.
Wielkie drewniane konstrukcje po podpaleniu tworzą małe tornada. Na powyższym filmie możemy zobaczyć, jak płoną piramidy, a obok nich formują się kolejne tornada wzbijające piach w powietrze. Tornada bardzo dynamicznie ruszają w podróż przez pustynię. Czasem ciągnąć za sobą część płomieni.
Burning Man
Burning Man Burning Man
Burning Man

Wygląda to naprawdę imponująco i nie ma się co dziwić, że tysiące osób chce to oglądać na żywo. Jak często można zobaczyć wielkie konstrukcje płonące żywym ogniem i serie tornad zasuwających jedno za drugim. Jeżeli myślicie nad jakąś podróżą do USA wzięciu udział w szalonym wydarzeniu to festiwal Burning Man będzie ciekawą opcją.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Eksperyment z synchronizacjąWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Płonące piramidy i tornada na festiwalu Burning Man

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Płonące piramidy i tornada na festiwalu Burning Man