Banzaj.pl   »   Różności   »   Policja z Nowej Zelandii zachęca do rekrutacji w odjechanym klipie

Różności

rss

Policja z Nowej Zelandii zachęca do rekrutacji w odjechanym klipie

2017.11.27//  J. Kruczek
Praca w policji jest bardzo trudna i wymagająca. Wiąże się z nią poważne zagrożenie, ale też może być prawdziwą przygodą dla każdego gotowego nieść pomoc innym. A przynajmniej taką przygodę oferuje nowozelandzka policja w swoim spocie rekrutacyjnym.
Policja z Nowej Zelandii opublikowała zabawny spot namawiający do pracy w szeregach stróżów prawa. I w sumie po jego oglądnięciu aż chciałoby się włożyć mundur. Pomysłodawcy klipu postanowili w ciekawy sposób zaprezentować obowiązki funkcjonariuszy oraz to czego rekruci mogą oczekiwać.
Policja z Nowej Zelandii
Policja z Nowej Zelandii Policja z Nowej Zelandii
Policja z Nowej Zelandii

Film pokazuje nam pościg, antyterrorystów, psy i koty tropiące oraz działania funkcjonariuszy z różnych jednostek. Wszystko w zabawnym klimacie rodem z kultowej "Akademii Policyjnej". Spot pokazuje, że każdy może dołączyć do służby. A szkolenie zapewni mu odpowiednie przygotowanie do najróżniejszych zadań. Nowa Zelandia znów udowadnia, że żyją tam ludzie z poczuciem humoru i naprawdę pogodnym nastawieniem do świata.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Policja z Nowej Zelandii zachęca do rekrutacji w odjechanym klipie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Policja z Nowej Zelandii zachęca do rekrutacji w odjechanym klipie