Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Polka zabita w Meksyku

Aktualności

rss

Polka zabita w Meksyku

2011.02.07//  D. Pęgiel
Ciało 32-letniej Polki znaleziono na meksykańskiej wyspie Cozumel. Kobieta pracowała jako muzyk na statku wycieczkowym Allure of the Seas należącym do linii Royal Caribbean – oznajmiła agencja AP, powołując się na lokalne władze i przedstawicieli przewoźnika. Media twierdzą, że polska obywatelka mogła zostać zamordowana.
Allure of the Seas
Allure of the Seas Allure of the Seas
Allure of the Seas

Z informacji przekazanych przez miejscowego prokuratora Francisco Alora wynika, że zwłoki wyciągnieto z wody u południowych wybrzeży wyspy. Autopsja potwierdziła, że przyczyną śmierci było utonięcie, jednak kobieta otrzymała także cios w głowę. Obecnie policja sprawdza, czy doszło do zabójstwa.

Z kolei rzeczniczka linii Royal Caribbean Cynthia Martinez oznajmiła, że firma otrzymała informacje wskazujące, iż Polka padła ofiarą brutalnej zbrodni i nie utonęła przypadkowo. Linie wydały oświadczenie, w którym zaznaczono, że kobieta zeszła z pokładu Allure of the Seas w piątek i nie wróciła.

Ponadto prokurator zdradził, że polska obywatelka opuściła statek w towarzystwie niezidentyfikowanej osoby, którą w niedzielę znaleziono w szpitalu w Cancun. Rzeczniczka twierdzi, że firma nie posiada danych na temat zaginięcia innego członka załogi lub pasażera.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Źródło: wprost.pl; PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polka zabita w Meksyku

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Polka zabita w Meksyku