Banzaj.pl   »   Różności   »   Pomysłowy Chińczyk podróżuje na bambusowym kiju

Różności

rss

Pomysłowy Chińczyk podróżuje na bambusowym kiju

2016.05.27//  J. Kruczek
Środki transportu znamy różne. Możemy podróżować własnym samochodem, pociągiem, autobusem, łodzią i tak dalej. Wszyscy jednak wiemy, że potrzeba jest matką wynalazków, a więc czasem można sobie wymyślić całkiem oryginalny sposób transportu.

Z takiego założenia wyszedł pewien Chińczyk, który codziennie do pracy udaje się na bambusowym kiju. Tak, mężczyzna widoczny na filmie podróżuje używają dwóch długich kijów. Jeden robi za łódź, a drugi za wiosło.
Chińczyk pływa na kiju
Chińczyk pływa na kiju Chińczyk pływa na kiju
Chińczyk pływa na kiju

Mężczyzna musi się trochę nagimnastykować utrzymując równowagę na kiju, ale idzie mu to całkiem nieźle. Na pewno musiał poświęcić sporo czasu na nauczenie się takiej formy żeglugi. To może się wydawać dziwne, ale z drugiej strony przynajmniej pomysłowy Chińczyk zaoszczędzi na paliwie czy biletach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pomysłowy Chińczyk podróżuje na bambusowym kiju

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Pomysłowy Chińczyk podróżuje na bambusowym kiju