Banzaj.pl   »   Różności   »   Port lotniczy Kansai całkowicie zalany. Tajfun Jebi uderzył w Japonię

Różności

rss

Port lotniczy Kansai całkowicie zalany. Tajfun Jebi uderzył w Japonię

2018.09.04//  J. Kruczek
Tajfun Jebi uderzył w Japonię, co doprowadziło do wielu niebezpiecznych zdarzeń. Chyba najbardziej niesamowitym następstwem tajfunu jest całkowite zalanie portu lotniczego Kansai.

Międzynarodowy port lotniczy Kansai jest największym lotniskiem zbudowanym na sztucznej wyspie. Podczas tajfunu Jebi woda nie tylko wdarła się na teren lotniska, ale przykryła całą wyspę. W efekcie tylko kilka budynków wystaje ponad poziom wody.
Kansai
Kansai Kansai pod wodą
Kansai

W sieci znalazło się nagranie prezentujące sytuację. W krótkim klipie widzimy jak wygląda zalany port lotniczy. Co gorsza jedyna droga dojazdowa do lotniska stała się niezwykle niebezpieczna, ponieważ w most prowadzący na ląd uderzył statek transportowy. W efekcie nie wiadomo w jakim stanie jest most. Nie wiadomo też ile osób jest uwięzionych na terenie portu lotniczego. Teraz wszyscy muszą przeczekać największy tajfun w Japonii od 25 lat.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Tak się pochłania banana w 1 sekundęWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Port lotniczy Kansai całkowicie zalany. Tajfun Jebi uderzył w Japonię

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Port lotniczy Kansai całkowicie zalany. Tajfun Jebi uderzył w Japonię