Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Portale społecznosciowe zakazane podczas obrad izby niższej parlamentu

Aktualności

rss

Portale społecznosciowe zakazane podczas obrad izby niższej parlamentu

2013.04.10//  D. Pęgiel
Przewodnicząca Laura Boldrini zakazała korzystania z Facebooka i Twittera podczas obrad włoskiej Izby Deputowanych. O swojej decyzji poinformowała na... facebookowym profilu - podała Polska Agencja Prasowa.
Przeczytaj także: Nastolatka mogła umrzeć z powodu zdjęcia zamieszczonego w Internecie »Przewodnicząca izby niższej XVII kadencji, która debiutuje w parlamencie wybrana z listy postkomunistycznej lewicy, oznajmiła, że o nowych regułach ws. korzystania z portali społecznościowych w czasie posiedzeń oraz spotkań o charakterze politycznym zostali już powiadomieni szefowie klubów i kół.
"Obieg informacji jest oczywiście bardzo ważny. Ale jest też zasada poprawności, która nakazuje powstrzymywanie się od zachowań, które mogłyby wpłynąć na swobodną konfrontację poglądów i przedstawić opinii publicznej stanowiska jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji" - napisała Boldrini.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Policja przygotowała zasadzkę na poszukiwanych przestępców

Źródło: PAP


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Portale społecznosciowe zakazane podczas obrad izby niższej parlamentu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Portale społecznosciowe zakazane podczas obrad izby niższej parlamentu