Banzaj.pl   »   Różności   »   Porywająca wycieczka po potężnej makiecie w Hamburgu

Różności

rss

Porywająca wycieczka po potężnej makiecie w Hamburgu

2017.11.12//  J. Kruczek
Miniatur Wunderland jest niesamowitą atrakcją turystyczną w Hamburgu. Makieta umieszczona na powierzchni 1300 metrów kwadratowych zawiera wiele miasteczek, lotnisko i rozbudowaną sieć kolejową.

Dziś mamy dla Was rewelacyjny materiał prezentujący ten niesamowity miniaturowy świat. Wyjątkowość filmu polega nie tylko na samej makiecie i jej rozmachu. Wszystkie ujęcia wykonano z pokładu modeli, a to oznacza, że faktycznie możemy zwiedzić Miniatur Wunderland.
Makieta w Hamburgu
Makieta w Hamburgu Makieta w Hamburgu
Makieta w Hamburgu

Kamery umieszczono na modelach pociągów, statków, samolotów oraz samochodów. Możemy więc zobaczyć, jak żyje ten miniaturowy świat. A jego twórcy naprawdę postarali się, aby ten świat tętnił życiem. Ogląda się to niesamowicie i będąc w Hamburgu trzeba odwiedzić tę makietę.
Makieta w Hamburgu
Makieta w Hamburgu
Makieta w Hamburgu

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Porywająca wycieczka po potężnej makiecie w Hamburgu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Porywająca wycieczka po potężnej makiecie w Hamburgu