Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Poznań: Nieznani sprawcy ostrzelali autobus i samochód osobowy

Aktualności

rss

Poznań: Nieznani sprawcy ostrzelali autobus i samochód osobowy

2013.08.23//  J. Kruczek
Poznańska policja poinformowała o niepokojących zdarzeniach w poznańskich Ogrodach. Wczoraj ktoś ostrzelał autobus, a dziś samochód osobowy. Komenda policji w Poznaniu prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w wyjaśnieniu zdarzeń.

Wczoraj kierowca autobusu powiadomił policję po tym, jak zniszczeniu uległy dwie szyby. Funkcjonariusze podejrzewali, że zniszczenia mogły nastąpić w skutek ostrzału z broni pneumatycznej. Szczęśliwie nikt z pasażerów nie ucierpiał. Dziś do południa sytuacja się powtórzyła, ale celem ataku był osobowy Citroen.
Osobowy Citroen stał na parkingu przy ulicy Szpitalnej. W tym samym miejscu oddano strzały do autobusu. Najprawdopodobniej sprawcą jest osoba mieszkająca w pobliżu. Niestety nie ma na razie dowodów wskazujących sprawcę. W okolicy zdarzeń nie znaleziono też podejrzanych osób, ani broni. Nie wiadomo, co kieruje sprawcą i czy to był efekt jedynie głupiej zabawy. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na ten temat powinny się udać na policję, bądź zgłosić informacje telefonicznie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Poznań: Nieznani sprawcy ostrzelali autobus i samochód osobowy

Podobne galerie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Poznań: Nieznani sprawcy ostrzelali autobus i samochód osobowy