Banzaj.pl   »   Różności   »   Proteza dla rybki akwariowej, czyli ile człowiek zrobi dla pupila

Różności

rss

Proteza dla rybki akwariowej, czyli ile człowiek zrobi dla pupila

2018.04.30//  J. Kruczek
Co człowiek może zrobić z miłości do zwierząt? Zdaje się, że naprawdę wiele i to nawet dla najbardziej zaskakujących zwierzaków. Na przykład pomyślelibyście o protezie dla rybki w akwarium?
Okazuje się, że dla niektórych osób rybki potrafią być naprawdę ważne. Sally to złota rybka, która ma już 23 lata. W ostatnim czasie zwierzątko cierpiało na zaburzenia pracy pęcherza pławnego, co oznaczało w tym konkretnym wypadku tonięcie na dno. Ryba musiała się namęczyć, aby wypłynąć wyżej choćby po pożywienie.
Rybka z protezą
Rybka z protezą Rybka z protezą
Rybka z protezą

Jej właściciele postanowili zrobić ze starego bikini i korka protezę zapewniającą odpowiednią wyporność. Po wielu próbach udało się dostosować całość tak, że Sally znów pływa. Jest to naprawdę niesamowite. Dodajmy, że twórca nagrania podkreśla iż Sally żyje w dużym akwarium, a to widoczne na filmie posłużyło jedynie do testów protezy i rehabilitacji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Proteza dla rybki akwariowej, czyli ile człowiek zrobi dla pupila

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Proteza dla rybki akwariowej, czyli ile człowiek zrobi dla pupila