Banzaj.pl   »   Różności   »   Regularna bitwa morska rybaków. Francuzi i Brytyjczycy starli się na morzu

Różności

rss

Regularna bitwa morska rybaków. Francuzi i Brytyjczycy starli się na morzu

2018.08.30//  J. Kruczek
Bitwy morskie są zarezerwowane dla okrętów wojennych, a w przeszłości także jednostek pirackich. Wydawałoby się, że tak, ale okazuje się, że rybacy również potrafią prowadzić widowiskowe starcia.
Francuscy i brytyjscy rybacy regularnie ścierają się na wodzie. W tym tygodniu doszło do prawdziwej zorganizowanej bitwy. Jednostki francuskie zaatakowały łodzie brytyjskie. W ruch poszły flary oraz tarany. W starciach poważnie uszkodzono trzy statki. Jak widać na nagraniu wymiana ciosów była dość ostra.
Bitwa morska rybaków
Bitwa morska rybaków Bitwa morska rybaków
Bitwa morska rybaków

Statki się taranowały i ostrzeliwały. Bitwa trwała trzy godziny nim na miejsce dotarły łodzie straży granicznej. A o co poszło? Rybacy francuscy są objęci limitami połowowymi owoców morza, zaś brytyjscy rybacy nie. Dlatego Ci pierwsi zdecydowali się przepędzić Brytyjczyków ze swoich łowisk. Ta bitwa nie jest pierwsza i zapewne nie ostatnia. Raczej wojna rybaków prędko się nie skończy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pijana laska pokonana przez schodyWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Regularna bitwa morska rybaków. Francuzi i Brytyjczycy starli się na morzu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Milenium Zakłady Bukmacherskie to jeden z legalnych bukmacherów, a więc takich, którzy otrzymali...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Regularna bitwa morska rybaków. Francuzi i Brytyjczycy starli się na morzu