Banzaj.pl   »   Różności   »   Relacje z kobietami, a dbałość o budżet

Różności

rss

Relacje z kobietami, a dbałość o budżet

2013.03.17//  D. Kwiecień
Nie samym zauroczeniem człowiek żyje. Niestety za wszystko trzeba płacić, a spotykanie się z kobietą również nie należy do darmowych rzeczy. Niemal każde wyjście wiąże się z koniecznością ponoszenia kosztów, co może być groźne dla naszego portfela. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę kryzys, który wciąż nie opuścił Europy. Jak więc zarządzać swoim budżetem, by skutkiem ubocznym spotykania się z kobietą nie było bankructwo? Otóż wystarczy wprowadzić kilka małych udoskonaleń do naszego sposobu wydawania pieniędzy, a wszystko powinno pozostać w jak najlepszym porządku.
Znajomość z kobietą - jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy?
Znajomość z kobietą - jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy?
Znajomość z kobietą - jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy?

Zauroczenie sprawia nie tylko, że czujemy się wyśmienicie, ale ma również negatywny wpływ na nasze postępowanie. Otóż często zdarza się, że tracimy zdrowy rozsądek i zachowujemy się bezmyślnie. Bardzo zależy nam na kobietach, więc próbujemy pokazać się z jak najlepszej strony. Niestety zazwyczaj uważamy, że jedną z rzeczy przyciągających płeć piękną są pieniądze. Próbujemy więc zaprezentować się jako bardzo nadziani faceci, których stać na wszystko. To może zadziałać tylko na mniej wartościowe kobiety. Na dodatek szczęście nie będzie trwało długo, bo pieniądze szybko się skończą, a nasza „luba” natychmiast zacznie poszukiwać innego adoratora. Nie jest to więc najlepszy sposób na podryw. Jeśli nie chcemy popełniać takiego błędu postawmy na szczerość i kobiety, które wolą porządnego faceta od jego konta. Płci pięknej można zaimponować na wiele innych i lepszych sposobów.
Przeczytaj także: Gdy kobieta wydaje zdecydowanie za dużo... »Oczywiście każdy z nas chciałby, by jego randki były wyjątkowe. Po co jednak przepłacać, skoro atmosfera zależy przede wszystkim od ludzi, a nie wydanych pieniędzy? Istnieje cała masa restauracji o przyjemnym menu i wystroju, które na dodatek nie żądają ogromnych sum za swoje usługi. Ponadto można zdecydować się również na innego rodzaju randki. Wspólne wyjście na basen jest nie tylko tanie, ale i oryginalne. Na dodatek udostępniamy sobie możliwość podziwiania pięknego ciała w bikini. Niedługo temperatura wzrośnie, co sprzyja również innym randkom. Piknik w plenerze jest świetnym pomysłem. Jeśli weźmiesz ze sobą laptopa i urządzicie seans pod gołym niebem, pokażesz się jako pomysłowy i romantyczny facet! Kobiety to kochają, a Ty nie opróżnisz swojego portfela.
Znajomość z kobietą - jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy?
Znajomość z kobietą - jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy?
Znajomość z kobietą - jak nie wydać zbyt dużo pieniędzy?

Jakie są jeszcze inne warianty tanich i ciekawych randek? Jeśli lubicie sztukę, świetnym pomysłem jest wspólne wyjście do muzeum. Nie kosztuje ono majątku, a na dodatek placówki często oferują możliwość darmowego zwiedzania. Miłośnikom muzyki polecamy koncerty lokalnych grup. Bilety zazwyczaj są darmowe albo kosztują kilka złotych. Wolicie sport i ucieczkę od zgiełku miasta? Wybierzcie dzień, w którym będzie sprzyjająca pogoda i udajcie się na wycieczkę rowerową!
Przeczytaj także: Druga randka jest równie ważna jak pierwsza »Mężczyźni lubią okazywać swoje zainteresowanie kobietami, dając prezenty. Tu również łatwo stracić zdrowy rozsądek i opróżnić swoje konto do zera. Tak naprawdę zasypując kobietę podarkami wcale nie poprawiamy swoich notowań. Owszem, dawanie prezentów nie jest złe, ale nie trzeba tego robić co kilka dni! Ponadto warto także nieco ruszyć głową, by nie wydać majątku i na dodatek podarować coś wyjątkowego. Macie ochotę, by kobieta dostała od Was biżuterię? W porządku, ale nie biegnijcie do jubilera! Zamiast tego lepszym rozwiązaniem jest zrobienie czegoś samemu. Dziś nie ma już żadnego problemu z zakupieniem odpowiednich części. Nie jest to droga zabawa, a w ten sposób nabierzecie pewności, że ten prezent będzie wyjątkowy! Inne pomysły? Jeśli macie wspólne zdjęcia, możesz je „obrobić” w wesoły sposób w programie graficznym, a następnie wywołać i umieścić w albumie. Warto także przeglądać groupony, gdyż można wśród nich znaleźć ciekawe promocje.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Relacje z kobietami, a dbałość o budżet

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Relacje z kobietami, a dbałość o budżet