Banzaj.pl   »   Różności   »   Robotnik z Tajwanu tworzy wózki inwalidzkie dla psiaków rannych w wypadkach

Różności

rss

Robotnik z Tajwanu tworzy wózki inwalidzkie dla psiaków rannych w wypadkach

2017.07.22//  J. Kruczek
Ludzie się dzielą na tych, którzy kochają zwierzęta i na tych którzy je z jakiegoś powodu nienawidzą. Pomińmy tych drugich i skupmy się na miłośnikach zwierzaków, którzy w razie potrzebą są w stanie poświęcić życie na pomaganie czworonogom.

Pan Chien z Tajwanu zawsze kochał psy i pewnego dnia postanowił wykorzystać swoje umiejętności aby im pomagać. Bohater powyższego filmu zaczął ratować psiaki ranne w wypadku. Te jednak po leczeniu i często utracie kończyn potrzebowały pomocy w codziennym funkcjonowaniu. Właśnie dlatego zaczął on tworzyć wózki inwalidzkie dla psów.
Wózki inwalidzkie dla psów
Wózki inwalidzkie dla psów Wózki inwalidzkie dla psów
Wózki inwalidzkie dla psów

Pan Chien konstruuje z rurek wózki dla psiaków rannych w wypadkach. Proste konstrukcje są dostosowywane do konkretnych psiaków. Dzięki lekkiej plastikowej konstrukcji i kółkom psy pozbawione kończyn mogą się swobodnie poruszać. Prosty pomysł przekuty w działanie daje radość niepełnosprawnym czworonogom. Ludzie tacy, jak Pan Chien pozwalają odzyskać wiarę w ludzkość.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Robotnik z Tajwanu tworzy wózki inwalidzkie dla psiaków rannych w wypadkach

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Robotnik z Tajwanu tworzy wózki inwalidzkie dla psiaków rannych w wypadkach