Banzaj.pl   »   Różności   »   Rosjanin łapie łódź motorową pozbawioną kontroli

Różności

rss

Rosjanin łapie łódź motorową pozbawioną kontroli

2014.08.11//  J. Kruczek
Łódź motorowa pozbawiona kontroli jest niezwykle niebezpieczna. Szalejący pojazd może wpaść na inne łodzie bądź w kąpiących się ludzi. Zatrzymanie takiej motorówki też nie należy do rzeczy łatwych. Bohater poniższego filmu naoglądał się chyba za dużo filmów akcji.
Prawdopodobnie właściciel swobodnie pływającej łodzi podjął próbę ujarzmienia mechanicznej bestii. W tym celu wpłynął na jej drogę i próbował wejść na pokład. Dzięki temu, że łódź pływała w kółko mógł próby powtórzyć kilkanaście razy. Musimy przyznać, że śmiałek ma bardzo mocną głowę.
Rosjanin vs motorówka Rosyjska metoda...
Rosjanin vs motorówka ...na złapanie...
Rosjanin vs motorówka ...szalejącej motorówki

Łódź kilkukrotnie w niego uderzyła. Parę razy wpadł pod nią ryzykując spotkanie ze śrubami. Jakimś cudem nic mu się nie stało i po paru minutach prób wskoczył na pokład. Zdecydowanie nie polecamy takiej metody, ale trzeba przyznać, że odwaga bądź też głupota Rosjanina robi wrażenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
TIR kontra wichura na mościeWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rosjanin łapie łódź motorową pozbawioną kontroli

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Rosjanin łapie łódź motorową pozbawioną kontroli