Banzaj.pl   »   Różności   »   Rozbijanie kieliszka głosem - tak to się robi

Różności

rss

Rozbijanie kieliszka głosem - tak to się robi

2015.10.30//  J. Kruczek
Czy da się rozbić szklany kieliszek za pomocą głosu? W niejednym filmie, czy bajce możemy zobaczyć divy rozbijające siłą swojego głosu kieliszki czy szyby. Ale czy to w ogóle jest możliwe?
Okazuje się, że jak najbardziej głosem można roztrzaskać kieliszek. Nie jest to jednak łatwa sprawa i nie każdemu się to uda. dowodu na taką możliwość dostarcza nam Jaime Vendera. Wokalista rockowy i trener głosu pokazał na czym polega problem z rozbijaniem kieliszków.
Głos vs kieliszek Rozbijanie kieliszka...
Głos vs kieliszek ...za pomocą głosu...
Głos vs kieliszek ...jest możliwe

Przede wszystkim trzeba posiadać doskonały słuch oraz wytrenowany głos. Słuch pozwoli nam usłyszeć częstotliwość dźwięku potrzebną do roztrzaskania kieliszka. Zaś wytrenowany głos da nam możliwość osiągnięcie tej częstotliwości. Jak widać na filmie odpowiednie umiejętności pozwolą na wykonanie zadania. Jeżeli chcielibyście to powtórzyć w domu to pamiętajcie o okularach ochronnych.
Głos vs kieliszek
Głos vs kieliszek
Głos vs kieliszek

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rozbijanie kieliszka głosem - tak to się robi

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Rozbijanie kieliszka głosem - tak to się robi