Banzaj.pl   »   Różności   »   Rzeczy, których kobiety powinny się nauczyć od mężczyzn

Różności

rss

Rzeczy, których kobiety powinny się nauczyć od mężczyzn

2012.09.16//  D. Kwiecień
Każdy rozsądnie myślący człowiek (którzy trzyma się z dala od feministek) doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że płcie różnią się między sobą i każda z nich ma pewne unikalne cechy. Mężczyznom przypisuje się siłę fizyczną, rycerskość oraz dumę. Kobiety z kolei to istoty pełne urody, wdzięku i elegancji. Każda płeć może jednak brać przykład z drugiej i dziś zajmiemy się rzeczami, których kobiety mogłyby się od nas uczyć.
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn

Zacznijmy od trzymania nerwów na wodzy. Nikt nie potrafi zrobić ogromnej awantury z byle błahostki, jak przedstawicielki płci pięknej. Oczywiście rozumiemy, że kobiety są bardziej emocjonalne od nas, ale warto pamiętać o starym powiedzeniu – złość piękności szkodzi.
Przeczytaj także: Jak wygrać każdą kłótnię z drugą połówką? »Kobietom przydałoby się również bardziej realistyczne spojrzenie na świat. Czytanie i oglądanie romansów, by potem przeżywać życie w poszukiwaniu wyimaginowanego ideału nie jest zbyt dobrym pomysłem. Marzenia są czymś pięknym, ale gdy myślimy tylko o nich, zaczynają pojawiać się kłopoty. Realistyczne podejście do wielu spraw zdecydowanie ułatwia życie i osiąganie sukcesów!
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn

Kolejna cecha, która występuje u mężczyzn i mogłaby zostać wcielona w życie również przez kobiety, to ryzyko. W naszej naturze leży skłonność do podejmowania działań mogących być niebezpiecznymi i nie gwarantować sukcesu. Nie ma w tym nic złego, bo przecież do odważnych świat należy. Z kolei kobiety nie lubią podejmować ryzyko i zdecydowanie bardziej wolą wszystko dokładnie zaplanować. Z tego powodu tracą wiele okazji na odniesienie sukcesów. Podejmowanie ryzyka ma również inną zaletę. Otóż dostarcza ona masę emocji, które bywają prawdziwym zastrzykiem energii!
Przeczytaj także: Czym denerwujemy kobiety w łóżku »Nie ma człowieka, który nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo zakompleksione są kobiety. Niemal każda dama jest niezadowolona ze swoich nóg, pupy, rozmiaru lub kształtu piersi, nosa, ust, oczu, dłoni, bioder, brzucha, itp., itd.. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo często jest to wyimaginowany problem, który nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jak wygląda sprawa u nas? Otóż mężczyźni mają kompletnie gdzieś swoje niedoskonałości, a już tym bardziej nie wymyślają sobie kolejnych. Kobiety zazdroszczą nam takiego podejścia i z tego powodu nazywają nas narcyzami. To ich wybór, ale my radzilibyśmy po prostu wziąć przykład z płci brzydkiej!
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn
Czego kobiety mogą nauczyć się od mężczyzn

Nasze podejście do wyglądu wiąże się również z poczuciem humoru. Lubimy i potrafimy się śmiać z wszystkiego, łącznie z naszymi wadami. Co z tego mamy? Nie przejmujemy się życiem tak bardzo jak kobiety i dzięki temu jest nam łatwiej. Na dodatek naukowcy już dawno udowodnili, że śmiech to zdrowie, więc to kolejny powód, dla którego potrafimy znaleźć we wszystkim coś wesołego.
Przeczytaj także: Cechy idealnego partnera - sprawdź czy je posiadasz »Ostatnią rzeczą, jaką kobiety mogłyby nauczyć się od mężczyzn jest nasze podejście do konfliktów. Faceci nawet gdy się ostro pokłócą, potrafią pięć minut później pić razem piwo i zapewniać się nawzajem o swoim oddaniu, szacunku i wielkiej przyjaźni. Jak wygląda sytuacja u kobiet? Otóż obrażają się one na śmierć, potrafią wyciągnąć winy drugiego człowieka sprzed 15 lat, a na dodatek w swoje konflikty wciągają innych ludzi. I jak one mogą twierdzić, że to mężczyźni są winni wszystkim wojnom na świecie?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Rzeczy, których kobiety powinny się nauczyć od mężczyzn

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Rzeczy, których kobiety powinny się nauczyć od mężczyzn