Banzaj.pl   »   Różności   »   Sea Wars, czyli załoga lotniskowca US Navy bawi się w Gwiezdne Wojny

Różności

rss

Sea Wars, czyli załoga lotniskowca US Navy bawi się w Gwiezdne Wojny

2015.11.24//  J. Kruczek
Nie da się ukryć, że w tym roku Moc ogarnia cały świat. Zbliżająca się premiera nowej odsłony sagi Star Wars rozbudza wyobraźnię i kreatywność. Prezentowaliśmy już sporo tematów związanych z nowymi Gwiezdnymi Wojnami, a dziś przyszła pora na Sea Wars.
Sea Wars to bardzo ciekawa parodia oficjalnego zwiastuna do nowego filmu. Otóż klip został zrealizowany na wzór pierwszego klipu promującego film. Jednak nakręcili go żołnierze stacjonujący na lotniskowcu USS Dwight D. Eisenhower i wykorzystali do tego sprzęt marynarki wojennej USA.
Sea Wars
Sea Wars Sea Wars
Sea Wars

A to oznacza, że kultowe X-Wingi zastąpiły myśliwce F-18, a rolę pojazdów pełnią maszyny pokładowe. W roli nowego droida BB-8 wystąpiło niezastąpione przy dużych powierzchniach wiaderko na mopa. I tak jest akcja, walka w powietrzu, a nawet miecz świetlny. Jak widać amerykańscy żołnierze mają sporo czasu na rozrywki.
Sea Wars
Sea Wars Sea Wars
Sea Wars

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pani młoda zamęczyła gołąbkaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sea Wars, czyli załoga lotniskowca US Navy bawi się w Gwiezdne Wojny

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Sea Wars, czyli załoga lotniskowca US Navy bawi się w Gwiezdne Wojny