Banzaj.pl   »   Różności   »   Składanie kanapki w klipie poklatkowym - prosto i efektownie

Różności

rss

Składanie kanapki w klipie poklatkowym - prosto i efektownie

2017.01.03//  J. Kruczek
Robienie kanapki nie jest niczym nadzwyczajnie trudnym. Chyba każdy t potrafi, a jeżeli nie to powinien poważnie zastanowić się nad własnym życiem. Tak czy inaczej czasem warto rzucić okiem na jakiś materiał z pomysłem na kanapkę.

Powyższy klip co prawda nie oferuje jakiegoś odkrywczego przepisu, ale najważniejsza jest w nim technika filmowania. Autor nagrania pokazał, jak zrobić kanapkę z pomocą techniki poklatkowej. To oznacza, że całość powstała z serii zdjęć wykonanych przesuniętym przedmiotom.
Kanapka w stop motion
Kanapka w stop motion Kanapka w stop motion
Kanapka w stop motion

Efekt jest fantastyczny. Niespełna minutowy film wygląda świetnie i wymagał mimo wszystko sporo pracy. Autor musiał dokładnie panować nad ułożeniem przedmiotów do każdego ujęcia. Efekt się opłacił i powstał krótki acz konkretny poradnik.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Gitarowe wersje utworów z serialiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Składanie kanapki w klipie poklatkowym - prosto i efektownie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Składanie kanapki w klipie poklatkowym - prosto i efektownie