Banzaj.pl   »   Różności   »   Snake Boy - 13-latek o niezwykłych umiejętnościach wyginania ciała

Różności

rss

Snake Boy - 13-latek o niezwykłych umiejętnościach wyginania ciała

2017.06.28//  J. Kruczek
Aditya jest 13-letnim chłopcem mieszkającym w Indiach. Chłopak w swoim krótkim życiu zdołał się wpisać do Księgi Rekordów Guinnessa za sprawą swoich nieprzeciętnych umiejętności.

Chłopak jest nazywany Snake Boy i potrafi robić ze swoim ciałem prawdziwe cuda. Dzieciak tak wygna ciało, że zdaje się jakby nie miał w ogóle kości. Takie umiejętności nie są jedynie efektem gibkości organizmu, ale także ciężkiego treningu. Aditya trenuje od przeszło 8 lat gimnastykę.
Snake Boy
Snake Boy Snake Boy
Snake Boy

Snake Boy zyskał szybko popularność w swoim miasteczku, po czym jego sława szybko ogarnęła Indie. Jak sam przyznaje jeszcze nie jest perfekcyjny i brakuje mu kilka lat na dojście do pełnej perfekcji. Chłopak jest pełen pasji i jak zapewnia jeszcze usłyszy o nim cały świat.
Snake Boy
Snake Boy
Snake Boy

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Snake Boy - 13-latek o niezwykłych umiejętnościach wyginania ciała

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Snake Boy - 13-latek o niezwykłych umiejętnościach wyginania ciała