Banzaj.pl   »   Różności   »   Sokół Millennium w skali, czyli fenomenalny model z genialnymi modyfikacjami

Różności

rss

Sokół Millennium w skali, czyli fenomenalny model z genialnymi modyfikacjami

2018.01.08//  J. Kruczek
Gwiezdne Wojny posiadają kilka ikon, które natychmiast kojarzą się z sagą. Jedną z nich jest Sokół Millennium należący do Hana Solo. Każdy fan Star Wars może bez przeszkód kupić sobie gotowy model, bądź model do sklejania z tym charakterystycznym statkiem.
Jednak tylko najwięksi fani pokuszą się o wspięcie się na wyżyny modelarskiej pasji. Efekty ich prac mogą zachwycić cały świat. Tak jest w przypadku widocznego na powyższym filmie modelu. Jego autor wykorzystał zestaw DeAGOSTINI i tknął w niego życie.
Sokół Millennium
Sokół Millennium Sokół Millennium
Sokół Millennium

Model posiada fantastycznie wykonane malowanie wraz z zabrudzeniami. Poziom detali z zewnątrz oraz wewnątrz po prostu powalają. Każdy najmniejszy szczegół został perfekcyjnie oddany. No i na koniec prawdziwa perełka, czyli podświetlenie i nagłośnienie. Statek wydaje dźwięki silników czy blasterów, gra muzykę z sagi i odtwarza teksty załogi. Silnik świeci błękitnym światłem, kokpit ma podświetlenie, a działka strzelają czerwonymi promieniami. Model jest imponujący i chyba nie ma fana Star Wars, który nie chciałby postawić tego cuda na półce.
Sokół Millennium
Sokół Millennium
Sokół Millennium

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sokół Millennium w skali, czyli fenomenalny model z genialnymi modyfikacjami
 / 
Komentarze do: Sokół Millennium w skali, czyli...
Zari pisze:

Świetna modyfikacja! Z tego co wiem to kolekcja z De Agostini jest już dostępna i można zamawiać.

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Sokół Millennium w skali, czyli fenomenalny model z genialnymi modyfikacjami