Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Spalone zwłoki odnaleziono w Aleksandrowie Łódzkim

Aktualności

rss

Spalone zwłoki odnaleziono w Aleksandrowie Łódzkim

2013.10.29//  J. Kruczek
Policja w Aleksandrowie Łódzkim otrzymała niecodzienne zgłoszenie od jednej z mieszkanek miasta. Ta zawiadomiła władze o płonącym ciele w zaroślach. Dramat rozegrał się na ulicy Łąkowej i faktycznie z niewiadomych przyczyn spłonął niezidentyfikowany mężczyzna.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia policja i straż znalazły tlące się jeszcze zwłoki. Najprawdopodobniej miało miejsce brutalne zabójstwo, ponieważ przy ciele nie odnaleziono żadnego pojemnika z pozostałościami substancji łatwopalnej. To wskazuje na udział osób trzecich.
Obecnie trwają prace śledczych, którzy postarają się ustalić tożsamość zmarłego i przebieg zdarzeń. Zwłoki są w takim stanie, że nie da się określić wieku, ani wyglądu ofiary, aby móc opublikować choćby portret. Policja liczy, że w okolicy miejsca tragedii uda się znaleźć dokumenty denata. W przeciwnym razie ustalenie tożsamości może być bardzo trudne.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Idiotów na drogach nie brakujeWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Spalone zwłoki odnaleziono w Aleksandrowie Łódzkim

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

  • Far Cry 5 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie pora przygotować komputery na nadejście...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Spalone zwłoki odnaleziono w Aleksandrowie Łódzkim