Banzaj.pl   »   Różności   »   Stocznia rozbiórkowa w Bangladeszu - niezwykłe miejsce widziane z samolotu

Różności

rss

Stocznia rozbiórkowa w Bangladeszu - niezwykłe miejsce widziane z samolotu

2017.08.18//  J. Kruczek
Potężne okręty handlowe i pasażerskie kończą swój żywot w specjalnych stoczniach rozbiórkowych. Największa znajduje się w Bangladeszu gdzie okręty kończące służbę wpływają na mieliznę poczym są rozbierane przez pracowników.

Taka rozbiórka to dość dochodowy biznes tym bardziej, że siła robocza jest bardzo tania. Niestety jest to praca bardzo niebezpieczna. Dziś jednak skupmy się na rozmiarach takich miejsc. W sieci pojawił się ciekawy materiał ukazujący złomowisko statków nagrane z pokładu samolotu.
Stocznia rozbiórkowa
Stocznia rozbiórkowa Stocznia rozbiórkowa
Stocznia rozbiórkowa

Na filmie możemy zobaczyć ogrom tego miejsca. Potężne tankowce i liniowce wyglądają niczym małe łódeczki stojąc w tak dużej ilości obok siebie. Miejsce to wygląda niesamowicie. I choć przypomina złomowisko to bardzo szybko kadłuby znikają robiąc miejsce dla kolejnych wielkich jednostek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Stocznia rozbiórkowa w Bangladeszu - niezwykłe miejsce widziane z samolotu

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Stocznia rozbiórkowa w Bangladeszu - niezwykłe miejsce widziane z samolotu