Banzaj.pl   »   Różności   »   Strzelanie kośćmi w karku, kolejny sposób na uliczny dowcip

Różności

rss

Strzelanie kośćmi w karku, kolejny sposób na uliczny dowcip

2014.01.11//  J. Kruczek
W jaki sposób sprawić, że ludzie będą się skręcali z wyimaginowanego bólu, bądź zareagują obrzydzeniem, ucieczką, czy też paniką? Roman Atwood znalazł rozwiązanie i pokazał kolejny genialny wkręt uliczny. Tym razem wraz ze spółką strzela karkiem.
Przechodząc obok ludzi wykonuje charakterystyczny ruch głową, któremu towarzyszą strzały z karku. Większość osób aż skręca wewnętrznie po usłyszeniu tego okrutnego dźwięku. Na filmie widać jak ludzie reagują na podobny numer. Najzabawniej wypadają jednak ludzie uciekający z miejsca w którym wykonawca dowcipu pada na ziemię.
Łamanie karku Strzelanie kośćmi...
Łamanie karku ...obrzydza wiele osób...
Łamanie karku ...i świetnie nadaje się do dowcipów

W kilku sytuacjach żartownisie udawali skręcenie sobie karku, co musiało podnieść adrenalinę gapiom. Numer genialny i stosunkowo prosty do wykonania. Roman wpadł w posiadanie gadżetu wydającego charakterystyczny dźwięk. To właśnie on brzmi na filmie, a nie przestawiające się kości. Dowcip wart wykonania, choć jak widać na filmie prędzej czy później znalazła się osoba tak oburzona strzelaniem karkiem, że wezwała policję. No cóż z poczuciem humoru trzeba się urodzić.
Łamanie karku
Łamanie karku
Łamanie karku

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Strzelanie kośćmi w karku, kolejny sposób na uliczny dowcip

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Strzelanie kośćmi w karku, kolejny sposób na uliczny dowcip