Banzaj.pl   »   Różności   »   Świąteczne prezenty - co wybrać dla swoich bliskich?

Różności

rss

Świąteczne prezenty - co wybrać dla swoich bliskich?

2012.12.18//  D. Kwiecień
Święta już tuż, tuż, a to oznacza, że jeśli nie kupiliśmy jeszcze prezentów, to zostało nam już bardzo mało czasu. Na dodatek takie zakupy wcale nie są proste, bo nie wystarczy mieć do nich odpowiedniej ilości gotówki. Trzeba również nieco się nagłowić, by trafić odpowiednio z prezentami. W przeciwnym wypadku przy rozpakowywaniu prezentów może nastąpić niezręczna cisza i nikt nie rzuci nam się w ramiona, by okazać w ten sposób radość z podarku.
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?

Otóż przede wszystkim musimy spróbować sobie przypomnieć, czy nasi bliscy jakiś czas temu nie wspominali o jakiejś rzeczy, którą chcieliby mieć. Jeśli tak było, to sprawę mamy ułatwioną. Wystarczy sprawdzić, czy nie zdążyli sobie już tego kupić i jeśli okażę się, że wszystko w porządku, to możemy gnać do sklepu.
Przeczytaj także: Jakie kwiaty warto dawać kobiecie? »W przeciwnym wypadku nasza misja staje się nieco trudniejsza. Otóż musimy w jakiś sposób dowiedzieć się, co nasi bliscy chcieliby znaleźć pod choinką. Nie możemy oczywiście zapytać ich wprost, bo wtedy nici z niespodzianki. Lepiej jest porozmawiać o tym z innymi osobami z ich otoczenia. Może akurat one wiedzą coś, co nam się przyda?
Niestety życie nie zawsze jest usłane różami i może się okazać, że nikt nic nie wie. Wtedy jedyne co nam pozostaje, to spróbowanie dopasowania prezentu do osoby, która ma go dostać. Nie jest to wcale łatwe zadanie. Są jednak pewne sprawdzone kategorie, z których możemy skorzystać, by wyjść jakoś z opresji.
Przeczytaj także: Urządź swój własny, męski kąt »Prezent dla mężczyzny:
Jeśli potrzebny jest nam prezent dla jakiegoś mężczyzny (na przykład ojca), to można wykorzystać stary sprawdzony sposób. Mowa tu o jakiejś porządnej butelce alkoholu. Ojciec z pewnością doceni tego rodzaju prezent. Jeśli jednak z jakiś powodów nie możesz podarować mu trunku z procentami, są również inne możliwości: zestaw perfum (tu niestety łatwo o nietrafiony zapach), kolekcję filmów czy sprzęt wędkarski.
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?

Prezent dla kobiety:
Jeśli chodzi zaś o przedstawicielki płci pięknej, to również możemy wybrać spośród kilku kategorii. Przede wszystkim pierwsze co nasuwa się na myśl, to zestawy kosmetyków. Dobrym i sprawdzonym sposobem jest także biżuteria. Jeśli jednak nie chcecie ryzykować sytuacją, w której okaże się, że nie wpasowaliście się w czyjś gust, warto rozważyć inne możliwości. Dla kobiety świetnym prezentem jest między innymi voucher do SPA. Sprawdzą się również zestawy filiżanek, książki kucharskie (opisujące ciekawą kuchnię) czy cyfrowe ramki do zdjęć.
Przeczytaj także: Zainwestuj w te rzeczy i wprowadź nieco luksusu do swojego domu »Dla naszej partnerki:
W życiu każdego mężczyzny najważniejszy będzie oczywiście prezent dla swojej lubej. Tu powinniśmy szczególnie przyłożyć się do wyboru i nie iść na łatwiznę. Sprawę mamy o tyle prostszą, że z naszymi kobietami spędzamy najwięcej czasu i wiemy dużo na ich temat (choć oczywiście nie wszystko). Zastanówmy się więc nad czymś, co będzie pasowało na przykład do zainteresowań naszej partnerki. Album poświęcony jakiejś tematyce, ciekawa książka, sprzęt kuchenny – możliwości jest cała masa i wybierając musimy oprzeć się na tym, co wiemy o naszej lubej.
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?
Święta Bożego Narodzenia - co kupić swoim bliskim?

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Świąteczne prezenty - co wybrać dla swoich bliskich?

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...


Do góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Świąteczne prezenty - co wybrać dla swoich bliskich?