Banzaj.pl   »   Różności   »   Szalone wypadki na czterech kółkach w kompilacji FailArmy

Różności

rss

Szalone wypadki na czterech kółkach w kompilacji FailArmy

2016.04.13//  J. Kruczek
Jeżdżąc po drogach nie można się oprzeć wrażeniu, ze prawo jazdy dostaje coraz więcej matołów. Praktycznie na każdym kroku widzimy kierowców, którzy zdecydowanie nie powinni siadać za kierownicą.

Niestety na drogach dochodzi do wielu dziwnych i często niebezpiecznych zdarzeń. Niektóre z nich są spowodowane zwykłym pechem, ale spora część to niestety efekt braku myślenia. Ekipa FailArmy zebrała jedne z najbardziej szalonych wyczynów kierowców.
Śmieszne wpadki kierowców
Śmieszne wpadki kierowców Śmieszne wpadki kierowców
Śmieszne wpadki kierowców

Tak jak wspominaliśmy część z nich to nieszczęśliwe wypadki, ale większości dało się uniknąć. Spokojnie, w żadnym z wypadków nikt nie zginął więc możecie spokojnie kulać się ze śmiechu. A w pewnych sytuacjach naprawdę nie da się nie śmiać. Szczególnie jeżeli ktoś na własne życzenie robi z siebie frajera. Jeżeli źle zaczęliście dzień to powyższe nagranie z pewnością poprawi Wam humor.
Śmieszne wpadki kierowców
Śmieszne wpadki kierowców
Śmieszne wpadki kierowców

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Szalone wypadki na czterech kółkach w kompilacji FailArmy

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Szalone wypadki na czterech kółkach w kompilacji FailArmy