Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Tarnobrzeg: Policja ujęła dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za porwanie i tortury

Aktualności

rss

Tarnobrzeg: Policja ujęła dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za porwanie i tortury

2013.10.28//  J. Kruczek
Tarnobrzeska policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy kilka dni temu porwali i torturowali 31-letniego mieszkańca Tarnobrzegu. Mężczyzna został zwabiony pod pretekstem zlecenia pracy, a następnie wywieziony do lasu i torturowany.

Dwóch sprawców umówiło się z ofiarą w celu omówienia remontu mieszkania. Gdy 31-latek dotarł na miejsce rzekomego remontu został wciągnięty do samochodu i wywieziony za miasto. W jednym z lasów został pobity i okradziony ze 160 złotych. Następnie napastnicy torturowali go i zażądali 3 tysięcy złotych. Ofiara wskazała adres pod którym może zdobyć pieniądze. W trakcie jazdy w pojeździe skończyło się paliwo, a 31-latek zdołał wykorzystać okazję i uciec.
Policja szukała sprawców kilka dni, ale udało się ustalić ich tożsamość i zatrzymać. Obaj wpadli we własnych mieszkaniach. 26 i 29-latek trafili do aresztu i grozi im 10 lat więzienia. Co więcej jeden z nich usłyszy zarzuty handlu narkotykami, ponieważ w jego mieszkaniu znaleziono 0,5 kilograma marihuany o wartości przeszło 14 tysięcy złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tarnobrzeg: Policja ujęła dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za porwanie i tortury

Podobne galerie

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Tarnobrzeg: Policja ujęła dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za porwanie i tortury