Banzaj.pl   »   Różności   »   Testy zderzeniowe zabawek. Małe auta kontra ściana przy prędkości 200 km/h

Różności

rss

Testy zderzeniowe zabawek. Małe auta kontra ściana przy prędkości 200 km/h

2017.12.02//  J. Kruczek
Święta zbliżają się nieuchronnie, a to oznacza prezenty. Częstym wyborem dla dzieciaków będą różne zabawki w postaci autek, motorków, czy innych pojazdów nie tylko kołowych. Czy takie zabawki są w pełni bezpieczne?
Ta, ponieważ żeby trafić na rynek muszą uzyskać specjalne atesty. Dziś jednak odpowiemy sobie na pytanie czy przetrwają zderzenie ze ściana przy prędkości 200 km/h. A po co nam ta wiedza? Niby po nic, ale skoro ktoś zadał sobie trud przeprowadzenia crash testów zabawek to czemu nie rzucić na to okiem?
Crash testy zabawek
Crash testy zabawek Crash testy zabawek
Crash testy zabawek

I tak na powyższym nagraniu możemy zobaczyć kilka niezłych dzwonów. Autor nagrania pokazał, jak zabawki zachowują się po uderzeniu w ścianę z prędkością 200 km/h. Efekty są w sumie do przewidzenia, ale tę totalną destrukcję ogląda się z niewyobrażalną satysfakcją. Nie pokazujcie tego dzieciom, widok dewastowanej zabawki może być dla nich traumatyczny.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Lasagna mająca sto warstwWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Testy zderzeniowe zabawek. Małe auta kontra ściana przy prędkości 200 km/h

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Testy zderzeniowe zabawek. Małe auta kontra ściana przy prędkości 200 km/h