Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Tragiczny czwartek na drogach. 11 osób zginęło, a 122 zostały ranne

Aktualności

rss

Tragiczny czwartek na drogach. 11 osób zginęło, a 122 zostały ranne

2013.11.01//  J. Kruczek
Dziś Polacy rozpoczęli odwiedzanie grobów bliskich, ale już wczoraj sporo osób wyruszyło w podróż w rodzinne strony. Policja opublikowała statystyki zdarzeń z dnia wczorajszego i niestety nie są one zbyt optymistyczne.

W czwartek miały miejsce 103 wypadki, w których zginęło 11 osób. Kolejne 122 osoby zostały ranne. Niestety także wskaźnik osób nietrzeźwych za kierownicą jest wysoki i tylko wczoraj wyniósł on 274 zatrzymane osoby. Na ulice wyjechały dodatkowe patrole policji i obecnie około 10 tysięcy funkcjonariuszy patroluje i kontroluje kierowców. Niestety wzmożone kontrole nie przekładają się na zwiększoną uwagę kierowców.
Policja apeluje, aby w miarę możliwości korzystać ze środków transportu publicznego. Warto też solidnie przygotować samochód do trasy. Oczywiście kierowca powinien być wypoczęty i trzeźwy, co w naszym kraju jest ciągle sporym problemem. W związku z tym, że 1 listopada wypadł w piątek to możemy się spodziewać wzmożonego ruchu do późnych godzin nocnych w niedzielę.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tragiczny czwartek na drogach. 11 osób zginęło, a 122 zostały ranne

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Tragiczny czwartek na drogach. 11 osób zginęło, a 122 zostały ranne