Banzaj.pl   »   Różności   »   Tropikalny pająk drążył tunel w ciele 21-letniego Dylana Thomasa

Różności

rss

Tropikalny pająk drążył tunel w ciele 21-letniego Dylana Thomasa

2014.10.17//  J. Kruczek
Dylan Thomas jest zwykłym 21-latkiem nie wyróżniającym się z tłumu. A jednak w ostatnich dniach zrobiło się o nim niezwykle głośno za sprawą wakacji, które zapamięta do końca życia.
Chłopak podczas wyprawy na Bali stał się ofiarą tropikalnego pająka, choć to wyjaśniło się po trzech dniach stresu. Dylan zauważył jednego dnia po przebudzeniu dziwną bliznę na swoim ciele. Biegła ona od pępka w stronę serca. Niewielki ślad nie wzbudził jednak podejrzeń Dylana.
Dylan Thomas Dylan Thomas...
Dylan Thomas ...został zaatakowany przez...
Dylan Thomas ...małego insekta

Następnego dnia Australijczyk zauważył, że ślad jest znacznie dłuższy i zmierza w stronę serca. To zaowocowało wizytą w klinice. Lekarze stwierdzili ugryzienie insekta i przepisali maści. Mimo to trzeciego dnia ślad doszedł do miejsca gdzie znajduje się serce i zaczął ropieć. Szczegółowe badania wykazały, że Dylan ma pod skórą pająka drążącego tunel w ciele. Insekt wielkości główki od szpilki został usunięty, a Dylanowi pozostała blizna, która przez całe życie będzie przypominać o wycieczce na Bali. Ciekawe, czy teraz chłopak zyska pajęcze moce.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tropikalny pająk drążył tunel w ciele 21-letniego Dylana Thomasa

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Tropikalny pająk drążył tunel w ciele 21-letniego Dylana Thomasa