Banzaj.pl   »   Różności   »   Trwały związek czyli wspólne budowanie szczęścia

Różności

rss

Trwały związek czyli wspólne budowanie szczęścia

2010.06.09//  I. Rupa
Stworzenie trwałego związku to nie lada wyzwanie i wie o tym każdy. Poprawne relacje wymagają wielu poświęceń z obydwu stron, a to nie zawsze nam wychodzi. Pewnie większość z nas marzy o partnerce, która będzie nas wspierać i cieszyć się naszym szczęściem. Okazuje się bowiem, że nadmierny optymizm faceta, połączony z pesymistyczną postawą jego kobiety, to pewny przepis na rozstanie!
Związek Zadbajmy o to, by...
Związek ...w naszym związku były szczęśliwe...
Związek ...obie strony

Wyniki szeroko zakrojonych badań, które odbyły się równocześnie w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Australii wskazują na to jednoznacznie. Przeanalizowano relacje między tysiącami małżeństw i stwierdzono, że trwały związek, to taki, w którym szczęśliwe są obie strony, albo ewentualnie tylko kobieta!

Przedstawicielki płci pięknej wręcz nie mogą znieść sytuacji, kiedy to mężczyzna jest zadowolony, podczas gdy im wcale nie jest do śmiechu. Taka sytuacja stwarza bardzo duże ryzyko rozpadu związku.
Związek Stworzenie...
Związek ...trwałego związku to nie lada...
Związek ...wyzwanie

Jeszcze gorzej wygląda to wtedy, kiedy partnerzy pochodzą z różnych środowisk - nie mają tego samego poziomu wykształcenia, czy wyznają różne religie. Badanie na tak sporej grupie ankietowanych może wskazywać na sporą wiarygodność rezultatów.

Jaki z tego morał? Dbajmy o nasze związki tak, by wszyscy byli zadowoleni. Kiedy nasza kobieta jest dla nas troskliwa - oczywiście, my musimy odwdzięczyć się tym samym.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Trwały związek czyli wspólne budowanie szczęścia

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Trwały związek czyli wspólne budowanie szczęścia