Banzaj.pl   »   Różności   »   Tytanowa... słomka do napojów, czyli na co przerobić rosyjskie okręty podwodne

Różności

rss

Tytanowa... słomka do napojów, czyli na co przerobić rosyjskie okręty podwodne

2011.08.02//  Rafał Bednarz
Z tytanu budowane są rosyjskie a wcześniej radzieckie okręty podwodne. Z tytanu niejedna starsza dama ma zrekonstruowany staw biodrowy. Tytan spotykamy również w zegarkach - gdy chcemy uzyskać lekki i bardzo wytrzymały model. Pójdziemy jednak o zakład, że nikt z Was nie wpadł na pomysł, iż można wykorzystać tytan do stworzenia... słomki do napojów.
Tytanowa słomka
Tytanowa słomka Tytanowa słomka na zdjęciu rodzinnym
Tytanowa słomka

Gdy jednak już ochłoniemy po pierwszym szoku, pomysł wydaje się całkiem rozsądny. Rurka nie ma smaku, zapachu, nie wywołuje alergii, jest piekielnie mocna a zmywarka to dla niej żadne wyzwanie.

Dla naszej tytanowej słomki pojawiają się zastosowania o których zwykła plastikowa rurka możemy tylko pomarzyć. Choćby picie soku z pomarańczy metodą na Azję z "Pana Wołodyjowskiego" - czyli wbijamy pal... znaczy rurkę w pomarańczę i kosztujemy świeży sok.

Jeżeli rosyjscy decydenci załamują ręce i nie wiedzą co zrobić z flotą okrętów podwodnych, które pamiętają jeszcze czasy zimnej wojny - powinni rozważyć pomysł z przerobieniem floty na słomki!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układankiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tytanowa... słomka do napojów, czyli na co przerobić rosyjskie okręty podwodne

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samolot     Samoloty    Seks    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Tytanowa... słomka do napojów, czyli na co przerobić rosyjskie okręty podwodne