Banzaj.pl   »   Różności   »   Uber w latach 80-tych minionego stulecia. Tak by to wyglądało

Różności

rss

Uber w latach 80-tych minionego stulecia. Tak by to wyglądało

2018.08.17//  J. Kruczek
Dzisiaj jesteśmy uzależnieni od technologii, internetu i najróżniejszych aplikacji. Ekipa Squirrel Monkey pokazuje, jak wyglądałyby najpopularniejsze aplikacje i programy w latach 80-tych. Najnowszy materiał pokazał, jak mogłoby wyglądać korzystanie z Ubera gdyby istniał przed końcem minionego stulecia.
Pierwszą przeszkodą jak widać na materiale jest fakt, że z Ubera trzeba by korzystać za pomocą komputera domowego. I tyle w kwestii transportu z knajpy do domu. Po instalacji programu trzeba by było przejść przez szereg formularzy, a całość wieńczy drukowanie zamówienia. A drukarki w latach 80-tych nie były najszybszymi urządzeniami.
Uber w latach 80-tych
Uber w latach 80-tych Uber w latach 80-tych
Uber w latach 80-tych

Jak widać Uber w minionym stuleciu raczej by się nie przyjął. Chociaż może znaleźliby się wytrwali użytkownicy. Tak czy inaczej twórcy klipu ponownie wykonali świetną robotę i doskonale zderzyli ze sobą nowoczesną aplikację z technologią komputerowego średniowiecza.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Maskotka daje czadu na perkusjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Uber w latach 80-tych minionego stulecia. Tak by to wyglądało

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Uber w latach 80-tych minionego stulecia. Tak by to wyglądało