Banzaj.pl   »   Różności   »   Unicykle i tricykle bywają niebezpieczne - kompilacja wpadek

Różności

rss

Unicykle i tricykle bywają niebezpieczne - kompilacja wpadek

2015.05.13//  J. Kruczek
Ludzie coraz częściej sięgają po rozwiązania niecodzienne. Przykładem mogą być unicykle i tricykle. Sporo osób decyduje się na jazdę takimi wehikułami zamiast klasycznych rowerów. A to oznacza, że w sieci znajdziemy coraz więcej nagrań z nieudanych przejażdżek.
Bez względu na to czy jeździmy na jednym czy trzech kółkach, upadki zawsze są tak samo bolesne. Przekonali się o tym bohaterowie powyższej kompilacji. Ekipa FailArmy zebrała najśmieszniejsze, najefektowniejsze i najbardziej bolesne upadki na unicyklach i tricyklach.
Unicykle i tricykle Unicykle i tricykle...
Unicykle i tricykle ...dają dużo rozrywki...
Unicykle i tricykle ...ale bywają niebezpieczne

Niektóre z kraks to nieszczęśliwe wypadki, ale zdecydowana większość to nic innego, jak dowód na brak wyobraźni. Jazda po publicznej drodze prędzej czy później musi się zakończyć na latarni, czy jadącym aucie. Downhill unicyklem jest dużo trudniejszy niż rowerem, a przepisy z jakiegoś powodu zabraniają ciągnięcia takich pojazdów przez auto. No i niestety także rodzice powinni mieć trochę więcej rozumu. Cóż zobaczcie sami na co trzeba uważać jeżdżąc jedno i trzykołowymi pojazdami.
Unicykle i tricykle
Unicykle i tricykle
Unicykle i tricykle

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Unicykle i tricykle bywają niebezpieczne - kompilacja wpadek

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Ram 2500 Power Wagon został przedstawiony jako najbardziej uniwersalny i przyjazny kierowcy...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-TechDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Unicykle i tricykle bywają niebezpieczne - kompilacja wpadek