Banzaj.pl   »   Różności   »   Utwór Halleluja w wykonaniu autystycznej 10-latki i chóru ze szkoły Killard House

Różności

rss

Utwór Halleluja w wykonaniu autystycznej 10-latki i chóru ze szkoły Killard House

2016.12.22//  J. Kruczek
Utwór Hallelujah doczekał się niezliczonej ilości coverów i wykonań. Nie ma się temu co dziwić, ponieważ potrafi on łapać za serce. Tak jest też w przypadku wykonania utworu widocznego poniżej.

Teoretycznie jest to kolejny cover w wykonaniu szkolnego chóru dzieci. Niby nic, ale trzeba nadmienić, że dzieciaki są uczniami szkoły specjalnej Killard House z Irlandii. Zaś główny głos należy do dziewczynki cierpiącej na autyzm. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak wygląda życie autystycznych osób.
Kaylee Rogers
Kaylee Rogers Kaylee Rogers
Kaylee Rogers

Cierpiący na tę przypadłość zamykają się na świat i żyją ograniczeni swoimi lękami. Często jednak znajdują coś co pozwala im się otworzyć. Dla 10-letniej Kaylee Rogers taką furtką do normalności jest muzyka i śpiew. Choć na co dzień nie może zwyczajnie funkcjonować to gdy zaczyna śpiewać wiele gwiazd mogłoby się od niej uczyć muzycznej wrażliwości. Z resztą posłuchajcie sami.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Brat pomaga siostrze grać w koszaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Utwór Halleluja w wykonaniu autystycznej 10-latki i chóru ze szkoły Killard House

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale LifestyleDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Utwór Halleluja w wykonaniu autystycznej 10-latki i chóru ze szkoły Killard House