Banzaj.pl   »   Różności   »   Widowiskowa salwa pociskami balistycznymi z pokładu okrętu podwodnego

Różności

rss

Widowiskowa salwa pociskami balistycznymi z pokładu okrętu podwodnego

2018.05.25//  J. Kruczek
Okręty podwodne są niesamowitymi konstrukcjami. Te pojazdy bojowe mogą się zakraść na każdy akwen wodny i ostrzelać praktycznie każdy cen naziemny. Wszystko za sprawą pocisków balistycznych przenoszonych na pokładzie największych jednostek.
W sieci pojawiło się ciekawe nagranie ukazującej okręt podwodny Yuriy Dolgorukiy. Materiał powstał podczas testów pocisków balistycznych Buława. Na wideo możemy zobaczyć ujęcia z wyjścia w morze, zanurzenia oraz wykonania salwy składającej się z czterech pocisków.
Salwa z okrętu podwodnego
Salwa z okrętu podwodnego Salwa z okrętu podwodnego
Salwa z okrętu podwodnego

Autorzy nagrania ujęli zarówno to co się dzieje na pokładzie okrętu, jak i widowiskowe sceny z zewnątrz. Wygląda to niesamowicie. Już moment wystrzelenia daje pogląd na to z jaką potęga mamy do czynienia. Jeden taki okręt może nieść prawdziwą zagładę całych miast.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Widowiskowa salwa pociskami balistycznymi z pokładu okrętu podwodnego

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Widowiskowa salwa pociskami balistycznymi z pokładu okrętu podwodnego