Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Wielka Brytania: Śledztwo w sprawie śmierci trzech żołnierzy SAS

Aktualności

rss

Wielka Brytania: Śledztwo w sprawie śmierci trzech żołnierzy SAS

2013.08.09//  J. Kruczek
Brytyjska policja oraz inspekcja pracy rozpoczęły śledztwo w sprawie śmierci trzech żołnierzy. Rekruci jednostki komandosów SAS zmarli w wyniku wycieńczenia podczas egzaminu sprawnościowego odbywającego się w zeszłym miesiącu. Dwóch żołnierzy zmarło tuż po zasłabnięciu, trzeci po dwóch tygodniach hospitalizacji.
Przyczyną śmierci żołnierzy była niewydolność wielonarządowa. Tragedia miała miejsce podczas jednego z etapów egzaminu sprawnościowego. Polegał on na szybkim marszu przez wzgórza południowej Walii. Żołnierze odbywali marsz dysponując ograniczonymi zapasami i po serii innych sprawdzianów.

Jednostka SAS zawsze w ten sposób sprawdza kandydatów i choć w przeszłości dochodziło do zgonów, to nigdy na taką skalę. Śmierć trzech żołnierzy jest efektem między innymi nagłego skoku temperatur w regionie. Jednostka SAS jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie. Kandydaci przechodzą morderczy trening i sami decydują się na wszystkie konsekwencje z nim związane. Śledczy zbadają jednak, czy podczas tragicznego egzaminu nie doszło do poważnych niedopatrzeń.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Mała wydra układa się do spaniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wielka Brytania: Śledztwo w sprawie śmierci trzech żołnierzy SAS

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Stacja HBO podjęła się wyoprodukowania filmu opartego na faktach, który ma przybliżyć nam...

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

  • Red Dead Redemption 2 wzbudza spore zainteresowanie i wielu graczy na świcie wyczekuje każdej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale SportDo góry  //  Banzaj.pl   »   Aktualności   »   Wielka Brytania: Śledztwo w sprawie śmierci trzech żołnierzy SAS