Banzaj.pl   »   Różności   »   Wielka walka kobiety z plażową pufą. Lazy bag to zdradziecki gadżet

Różności

rss

Wielka walka kobiety z plażową pufą. Lazy bag to zdradziecki gadżet

2017.08.19//  J. Kruczek
Lazy bag, czyli plażowa pufa napełniana powietrzem jest niezwykle prostym i dość przydatnym gadżetem. Prostym ruchem można ją napełnić powietrzem uzyskując wygodne siedzisko. Ale czy na pewno?

Okazuje się, że wielu ludzi ma poważne problemy z tymi dość prostymi gadżetami. Przykładem niech będzie pewna blondynka próbująca rozłożyć lazy bag na plaży. Jak widać kobieta ma z tym spore trudności. Biega po całej plaży, skacze i co chwile odnosi porażkę.
Blondynka vs. lazy bag
Blondynka vs. lazy bag Blondynka vs. lazy bag
Blondynka vs. lazy bag

W końcu się udaje i wtedy pogoda się psuje. No cóż, a wystarczyło tylko zrobić to dobrze. Tutaj jest potrzebna delikatna pomoc wiatru, który wstępnie napełni worek, a następnie pewnym ruchem dopełniamy poduchę i zamykamy jej wlot. Ta pani i sporo innych użytkowników musi jeszcze poćwiczyć.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Pomysłowe maszyny rolnicze do zbierania oliwekWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wielka walka kobiety z plażową pufą. Lazy bag to zdradziecki gadżet

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Wielka walka kobiety z plażową pufą. Lazy bag to zdradziecki gadżet