Banzaj.pl   »   Różności   »   Władca ognia zmienił swoją głowę w kulę ognia

Różności

rss

Władca ognia zmienił swoją głowę w kulę ognia

2014.01.07//  J. Kruczek
Zabawa z ogniem jest dla wielu kozaków sposobem na rozkręcenie imprezy czy zaimponowanie tłumom. Oczywiście już małe dzieci wiedzą, że zabawa z ogniem może być niebezpieczna, ale przecież mistrz sztuki imprezowej nie lęka się niczego.
Efektowy finał ognistej sztuczkiBohaterem powyższego filmu jest młody chłopak, który myślał, że opanował zabawę ogniem do perfekcji. Tym większe musiało być jego zdziwienie gdy w kulę ognia zmieniła się jego własna głowa. Szczęśliwie nieudana sztuczka skończyła się jedynie delikatnymi oparzeniami.
Władcy ognia Zabawa z ogniem...
Władcy ognia ...jest piękna i zmysłowa...
Władcy ognia ...chyba, że robi to amator

Nasz sztukmistrz postanowił zionąć ogniem. W tym celu zorganizował łatwopalny płyn oraz źródło ognia. Zapewne wielu z Was widziało podobne pokazy organizowane przez profesjonalistów. Tu jednak zabrakło doświadczenia a wypluwana ciecz zapłonęła w ustach mistrza ognia. Efekt jest o tyle efektowny co przerażający. Niestety nie wiemy, czy bohater filmu wracał jeszcze do swojego flagowego numeru.
Władcy ognia
Władcy ognia
Władcy ognia
Władcy ognia
Władcy ognia
Władcy ognia

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Nowy Jork w 1911 rokuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Władca ognia zmienił swoją głowę w kulę ognia

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Władca ognia zmienił swoją głowę w kulę ognia