Banzaj.pl   »   Różności   »   Wodowanie samolotu pasażerskiego uchwycone przez kamerę pasażera

Różności

rss

Wodowanie samolotu pasażerskiego uchwycone przez kamerę pasażera

2018.05.02//  J. Kruczek
Z wakacji można przywieźć wiele ciekawych nagrań, jak zwiedzanie pięknych miejsc, zabawy w parkach rozrywki czy ujęcia z katastrofy samolotu. Taką pamiątkę zarejestrował pewien mężczyzna na Hawajach.
Podczas lotu między wyspami niewielki samolot uległ awarii i pilot był zmuszony do awaryjnego lądowania. Problem w tym, że maszyna znajdowała się nad oceanem. W efekcie samolot wodował, a pasażerowie musieli uciekać z jego wnętrza do wody. Wszystko zarejestrowała kamera jednego z pasażerów.
Wodowanie samolotu
Wodowanie samolotu Wodowanie samolotu
Wodowanie samolotu

Na filmie możemy oglądać dramatyczne sceny ukazujące pasażerów uciekających z tonącego samolotu. Jak widać wszystkim udało się bezpiecznie opuścić pokład nim ten zanurzył się całkiem pod wodą. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, a ratownicy szybko dotarli do rozbitków. Pasażerowie wykazali się sporym spokojem, co pozwoliło im przetrwać wypadek.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Dwójka nastolatków kontra stary telefonWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Wodowanie samolotu pasażerskiego uchwycone przez kamerę pasażera

Facebook

Artyści    Kobiety    Mężczyzna    Odjechane    Policja    Polska    Przestępcy    Rosja    Rozrywka    Samoloty    Seks    Tragedie    USA    Wojna    Wojsko    Wypadki    Zwierzęta    Związki    Śmierć    Śmieszne   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  Banzaj.pl   »   Różności   »   Wodowanie samolotu pasażerskiego uchwycone przez kamerę pasażera